RSS not configured

Facebook
RSS

W jaki sposób działa centrum zaopatrzenia medycznego

Komentowanie nie jest możliwe
lis - 15 - 2017
admin

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko specjaliści medycyny każdej z branż, a także położne, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Sprawdź ofertę
Sklep Medyczny Cezal

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, jakie zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje również diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Kima i Poch.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również centra fizjoterapii proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 towarów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów i techników dentystycznych. Oferowane produkty importowane są od najlepszych producentów, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także produkty polskie, producenci takich marek na przykład Zhermapol lub Tzmo.
Dostępne są produkty takie jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj niewielki opis asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć zarówno w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Comments are closed.

firany na metry

Jeżeli nie jesteśmy adeptami wieszania w oknie firanek oraz zasłonek, ...