RSS not configured

Facebook
RSS

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla szereg propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy i znacząco poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności erotycznej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

firany na metry

Jeżeli nie jesteśmy adeptami wieszania w oknie firanek oraz zasłonek, ...