single

Wiosenne trendy w modzie dla chłopców - designerskie ubrania dla dzieci

Ogólny temat dla mody chłopięcej w sezonie wiosennym to "wysoki kontrast". Może to oznaczać kontrast w kolorach, fakturach lub liniach. Mieszanie i dopasowywanie różnych materiałów lub różne koncepcje (takie jak przynoszenie na zewnątrz w) są wszystkie uczciwe gry dla mody chłopięcej tej wiosny. Poniżej przedstawiliśmy trzy z naszych ulubionych przykładów tego wysokiego kontrastu trend mody w projektant odzieży dziecięcej.

1. Couture Outdoorsman

Nie ma tu spodni cargo - choć one również powracają - jednym z wielu sposobów, w jaki projektanci bawią się "wysokim kontrastem", jest ubieranie odzieży do zabawy na świeżym powietrzu. Dżinsowe koszule, takie jak ta od Aston Martin, zapewnią Twojemu dziecku ciepło w chłodniejsze wiosenne dni. Strojny charakter koszuli z kołnierzykiem oraz zabawny, westernowy krój i detale sprawiają, że jest ona odpowiednia na plac zabaw lub obiad z babcią.

2. Kontrastujące tekstury

To jest genialny przykład trendów tekstur, które widzimy zarówno w odzieży chłopięcej jak i męskiej na wiosnę. Wiele z zabawnych detali w nowych liniach odzieży dziecięcej skupia się wokół ramion, a ta wspaniała sportowa kurtka Aston Martin nie jest wyjątkiem. Miękka, ciepła i funkcjonalna kurtka jest niezbędną warstwą, którą można ubrać w górę lub w dół dla Twojego małego mężczyzny.

3. Triumfalny powrót odzieży ulicznej z lat 90.

Nareszcie! Spodnie z szerokimi nogawkami, sandały na platformie i powrót luksusowych dresów FILA - lata 90. wróciły, kochanie! Uwydatniające ramiona poziome nadruki na sportowych pulowerach powróciły wraz z trendem. Ponownie, skupiając się na wysokim kontraście, ten odważny sweter z geometrycznym nadrukiem Aston Martin ma w sobie coś z lat 90-tych, ale na wiosnę został unowocześniony wzorem przypominającym dekolt w kształcie litery V.