single

Zimowa garderoba dla chłopca

Nie wiem skąd to teraz czytacie, ale u mnie zaczyna się robić zimowo. Czas więc zacząć myśleć o tym, by stylowo otulić nasze maluchy!

Szafy kapsułowe są obecnie bardzo popularne. Od gwiazd Hollywood, przez gwiazdy rocka, po redaktorów mody i blogerów - każda wpływowa osobistość w branży mody opowiada się za budowaniem trwałej, ponadczasowej garderoby i porzuceniem trendu szybkiej mody. A kiedy coś jest modne i wszyscy dorośli to robią, Twój maluch również nie powinien tego przegapić. Poza tym, stworzenie kapsułowej garderoby dla dziecka pozwoli Ci zainwestować tylko w kluczowe elementy, z których wiesz, że Twoje dziecko będzie czerpać jak najwięcej korzyści. W zamian możesz zaoszczędzić pieniądze, które w przeciwnym razie wydałabyś na rzeczy, które tak naprawdę nie mają znaczenia.

Dziś w świetle reflektorów znajdziesz kilka podstawowych elementów, których potrzebujesz do zimowej garderoby chłopca.

#1 T-shirty z półrękawami

Od maluchów i przedszkolaków do piątoklasistów - można łatwo pracować wokół sezonu z czterech podstawowych doskonałej jakości t-shirty w podstawowych kolorach, takich jak czarny, navy, bordo i węgla drzewnego. 

#2 Koszulki z pełnym rękawem

Musisz mieć co najmniej trzy koszulki z pełnym rękawem na sezon przejściowy od jesieni do zimy. Tym razem zaopatrz się w kilka sztuk z fajną grafiką na nich.

#3 Bluzy

Na cześć mody Athleisure, bluzy są teraz bardzo modne. Możesz chcieć kupić dwie bluzy - jedną z fajną grafiką, a drugą zwykłą, podstawową. 

#4 Koszula w kratę

Szachownica jest w modzie, więc sugerujemy, abyś kupiła jasną koszulę w czerwoną lub bordową kratę. Twój chłopiec może ją nosić na wierzchu t-shirtu lub pod marynarką.

#5 Joggery

Podążając za trendem Athleisure, zaopatrz się w co najmniej dwie pary joggerów do codziennego stroju.

#6 Koszulka termiczna

Na dni, w których jedna warstwa nie wystarczy, musisz mieć pod ręką neutralny t-shirt termiczny. Każdy prosty t-shirt w kolorze czarnym lub grafitowym będzie odpowiedni.

#7 Kamizelka

Bomber jacket lub kamizelka bez rękawów to zimowy niezbędnik dla Twojego chłopca, który możesz nosić w domu lub pod długim płaszczem, gdy na dworze jest naprawdę zimno.

#8 Długi płaszcz

Absolutnie niezbędny dla tych gorzko zimnych zimowych dni na zewnątrz. Długi płaszcz nadaje wyrafinowany i nowoczesny wygląd każdemu strojowi i nigdy nie wychodzi z mody.

Mam nadzieję, że Ci się podobało.