single

Inteligentne wskazówki przy zakupie odzieży dla chłopców

Kiedy masz małych chłopców pod opieką, to kupowanie ubrań dla nich staje się częstym zajęciem, ponieważ są one stale za małe lub zużywają je. Możesz kupić im nową garderobę i zaledwie kilka miesięcy później spodnie będą za krótkie, koszule będą miały rozdarcia i wszystko będzie prane setki razy, aby pozbyć się plam z trawy, błota, jedzenia i innych zabrudzeń.

Ponieważ rozbrykani chłopcy są twardzi na swoich ubraniach, ważne jest, aby znaleźć dobrej wartości odzież, która będzie trwać tak długo, jak to możliwe. Jeśli szukasz kupić jakieś nowe ubrania dla swoich chłopców, oto kilka wskazówek, aby pamiętać:

Weź pod uwagę to, co już masz

Weź zapas bieżącej garderoby dziecka przed pójściem na zakupy, tak, że nie przypadkowo wrócić do domu z czymś, co jest bardzo podobne do tego, co już mają. Dobrym pomysłem jest również przeglądanie szaf i szuflad co kilka miesięcy, aby pozbyć się tego, co jest zużyte lub za małe. Jeśli jest w dobrym stanie, możesz oddać je do sklepu z używaną odzieżą lub na cele charytatywne.

Wybierz rozmiar wyżej

Małe dzieci rosną niezwykle szybko. Zawsze wybieraj ubrania, które są o jeden rozmiar większe niż rzeczywisty rozmiar Twojego syna. On będzie szybko rósł i zawsze może podwinąć mankiety spodni lub rękawy koszuli na miesiąc lub dwa. Prędzej niż się zorientujesz, ubranko będzie na niego idealnie pasować. Jeśli kupisz ubranie, które pasuje na niego teraz, może się okazać, że wyrośnie z niego zbyt szybko i nie będzie warte swoich pieniędzy.

Zwracaj uwagę na promocje w sklepach internetowych

Czasami na wydarzeniach sprzedaży można znaleźć wysokiej jakości odzież, która jest zdyskontowana do ułamka ceny. To świetny czas, aby zaopatrzyć się w wiele rzeczy do garderoby Twojego dziecka. Są pewne okresy w roku, kiedy wyprzedaże są powszechne, takie jak powrót do szkoły, Boże Narodzenie lub wiosna. Sprawdź online, aby zobaczyć, kiedy będzie nasza następna promocja i porównaj ceny, aby znaleźć odpowiednie stawki.

Szukaj materiałów wysokiej jakości

Wybierając ubrania dla małego chłopca, postaw na solidne i trwałe materiały, które wytrzymają jego pełną przygód i zabawy naturę. Poszukaj dżinsów, wysokiej jakości bawełny i innych materiałów, które będą łatwe do mycia, długotrwałe i nie rozrywają się łatwo. Ponadto, materiały powinny nadawać się do prania w pralce, ponieważ chłopiec nieuchronnie będzie brudził swoje ubrania.

Jeśli ubranie jest czymś, co Twoje dziecko będzie nosić dużo, warto w nie zainwestować i zapłacić trochę więcej za ubrania, które są wykonane z najlepszych materiałów. Zastanów się, ile razy Twoje dziecko będzie nosiło ubranie i sprawdź, czy cena za sztukę jest rozsądna.

Kupuj duplikaty

Jeśli znajdziesz element odzieży, który doskonale nadaje się dla Twojego dziecka, np. idealną, łatwą do prania bawełnianą koszulę lub parę wytrzymałych spodni dżinsowych, możesz rozważyć zakup dwóch lub więcej (zwłaszcza jeśli odzież jest w dobrej cenie). Możesz zmieniać przedmioty i uzyskać znacznie więcej zużycia z nich, a twój mały chłopiec nie będzie miał nic przeciwko posiadaniu dwóch takich samych elementów odzieży!

Nie przesadzaj jednak i nie kupuj zbyt wielu egzemplarzy - w przeciwnym razie Twoje dziecko wyrośnie z tych rzeczy, zanim się zużyją.

Jeśli Twój syn absolutnie kocha ubranko, które właśnie kupiłaś, rozważ powrót do sklepu i kupienie tego samego ubranka w rozmiarze o jeden większym - tak, aby mógł je nosić w miarę jak rośnie.

Wybieraj proste wzory

Większość małych chłopców jest zainteresowana bieganiem, graniem i siłowaniem się z przyjaciółmi i nie dbają o guziki, zamki błyskawiczne, kołnierzyki, hafty i inne ozdoby odzieży. Jeśli cokolwiek, te szczegóły będą im przeszkadzać i denerwować ich. Najlepiej jest szukać prostych ubrań, takich jak zwykłe t-shirty, dżinsy, proste koszulki polo i bluzy. Będą one wyglądać czysto, prosto i nie będą przeszkadzać, gdy dziecko będzie się bawić.

Pamiętaj o tych wskazówkach przy zakupie nowych ubrań dla swoich chłopców!

To jest tylko kilka wskazówek, które warto mieć na uwadze kupując odzież dla swoich młodych chłopców.