single

Wiosenne trendy w modzie dla dziewczynek - designerskie ubrania dla dzieci

Gdybyśmy mogli podsumować zarówno dziewczęcą jak i damską modę na wiosnę w dwóch słowach, byłyby to: 'Pretty' wygodne. Projektanci przedkładają funkcjonalność nad styl, zwłaszcza w przypadku designerskiej odzieży dziecięcej, która może czasami mieć zaskakującą metkę z napisem "tylko do prania chemicznego" (kto ma na to czas na co dzień?).

Chociaż tematem przewodnim jest wygoda, Twoja córka nie będzie musiała rezygnować z dziewczęcych koronek, które uwielbia. Te zabawne, dziewczęce detale, które uwielbia, są odzwierciedlone w kobiecych nadrukach i kolorach, które rzucają się w oczy, a także w przyjaznych w praniu falbanach z lekkich, niewymagających konserwacji tkanin.

1. Spodnie z szerokimi nogawkami

Głównym trendem w modzie na wiosnę są spodnie z szerokimi nogawkami, a my nie mogłyśmy być bardziej zachwycone. Dzięki przewiewności spódnicy maxi i łatwej funkcjonalności spodni, te spodnie Sirwal od Emile et lda zapewnią Twojej córce wygodę podczas tych zmiennych wiosennych temperatur, dając jej jednocześnie dużo mobilności, aby mogła bez przeszkód skakać po sali gimnastycznej.

2. Buty z jasnymi, odważnymi nadrukami

Odejdź, Mary Janes z lakierowanej skóry. Twoja córka ma gdzie iść i co robić. W związku z tym, że w tym roku nie ma co liczyć na to, że jej córka nie będzie mogła się doczekać, aż w końcu będzie mogła się do nich przekonać. Wszystkie jasne, odważne nadruki, które są tak popularne na wiosnę, zadowolą nawet najbardziej dziewczęcą początkującą fashionistkę.

3. Redefinicja kobiecości

Nie jest niespodzianką, że ten powrót do komfortu nad modą jest oświadczeniem projektantów na temat odrodzenia tematu praw kobiet i ról płciowych. Ten trend będzie odzwierciedlony w większości, jeśli nie we wszystkich playwear, który trafia na rynek dla Twojej małej dziewczynki na wiosnę. Jednym z naszych ulubionych przykładów tego trendu jest ten wspaniały Blue Denim Hart Jumpsuit od Airfish. Tradycyjnie męska koncepcja "kombinezonu" została uaktualniona o aktualny trend spodni z szerokimi nogawkami, które mają ultra flare oraz słodkie i eleganckie detale w postaci falbanek z serduszkiem. Wybór jeansu sprawia, że jest to kolejny niewymagający konserwacji strój, który wytrzyma pranie w pralce po długim dniu zabawy.