single

Stylizacja navy & black razem

Ubieranie się każdego ranka odbywa się u mnie według pewnego schematu. Oversizowa dzianina + wąskie spodnie + buty na szpilce. Dopasowany tank + mini spódniczka + kardigan z długim rękawem. Top na ramiączkach + spodnie culottes z wysoką talią + wsuwki. I zasady. Zawsze są jakieś zasady. Wskazówki i triki stylistyczne, które chowam w rękawie od lat. Ale jedna zasada, którą zawsze, zawsze będę łamać? Łączenie marynarki i czerni.

Osobiście, uwielbiam to połączenie. Zawsze mnie do niego ciągnęło i uwielbiam subtelności kolorystyczne, które można uzyskać w odcieniach. Szczególnie, gdy noszę głęboką, prawie północną marynarkę. Powyżej, pomyślałam, że podzielę się najprostszym sposobem na połączenie czerni i marynarki. Wybierz monochromatyczny strój i uzupełnij go pasującymi akcesoriami.

W tym przypadku, zdecydowałam się na marynarskie elementy stylu. Dzianina z bawełny organicznej od mojej nowo powstałej marki (głównie dziecięcej), mīere. Mam na sobie rozmiar S, który, jak widzicie, ma na mnie luźny krój. Jest ona stosunkowo lekka, co sprawia, że idealnie nadaje się do noszenia, nie zwiększając objętości w talii. Mój mąż również ma tę dzianinę, ale w rozmiarze L - szersze ramiona sprawiają, że jest to dobra opcja unisex.

spodnie

Spodnie pochodzą z Arket; jeden z moich najlepszych zakupów na wyprzedaży w zeszłym roku, które mam teraz zarówno w głębokiej leśnej zieleni, jak i w kolorze marynarskim, przedstawionym na zdjęciu powyżej. Podoba mi się, że mają one skróconą długość w nogawce i zakładki w talii, aby dostosować/spersonalizować dopasowanie.

Następnie wybrałam całą czerń z moimi akcesoriami. Uważam, że jest to łagodniejsze podejście do łączenia tych dwóch kolorów razem. Wizualnie, strój wygląda prawie monochromatycznie; dokładnie to, co chciałam osiągnąć. Moje buty to wymarzone płaskie buty od Olivera Cabella - prawdopodobnie najwygodniejsza para baletek, jaką kiedykolwiek posiadałam. Podobało mi się, że dodały one kobiecego pierwiastka do stroju.

Jako ostatnie zestawienie, moja torba - Lana firmy Linjer - jest mniejsza, a jednocześnie ma pół-strukturalny kształt. Mam wrażenie, że dodaje to dodatkowej równowagi i nie konkuruje z większą, bardziej zrelaksowaną sylwetką mojego stroju.