single

3 rodzaje streetwear'u dla dziewczynek

Z wiosenną odzieżą, matki muszą mieć na uwadze nie tylko pokrycie podstawowych ubrań, ale także ciepłe przytulne warstwy, rękawiczki, szaliki, buty, czapki i co nie. Jeśli masz małą księżniczkę w domu, który kochasz ubierać się w słodkie małe królewskie stroje mody przez większą część roku - wokół sezonu, może można spróbować czegoś trochę innego.

Całkowite odwrócenie od królewskich księżniczkowych sukni, sukienek i plisowanych spódniczek - mówimy tutaj o szykownych miejskich trendach mody ulicznej dla Twojego malucha. Dla dziewczynek w wieku szkolnym, ten styl stroju jest po prostu łatwy do zestawienia, wygodny z dużą ilością ciepłych warstw i wygląda bardzo wyrafinowanie - prawie sprawia, że Twoja mała modnisia wygląda jak paryska modelka na ulicy.

Oto TRZY trendy, które naszym zdaniem możesz wypróbować na nadchodzącą porę roku:

#1 Skórzana kurtka z falbankami

Falbany są kobiece i vintage - a wszystko dzięki ostatnim publicznym wystąpieniom Meghan Markle, które przypominają nam o królewskim dress code. Jeśli zamieniasz sukienkę lub surdut na dżinsy i sweter, kup swojej małej dziewczynce czarną skórzaną kurtkę z falbankami wokół kieszeni i/lub rękawów. Skórzane okrycie wierzchnie doskonale ochroni ją przed zimnem, a przy okazji doda jej uroczego wyrazu.

#2 Haftowane dżinsy z mankietami

Innym sposobem na dodanie kolorów do inspirowanego stylem ulicznym stroju dla dzieci jest haftowana para jeansów. Żywe, odważne i kolorowe jeansy są teraz w modzie. Jeśli chcesz trochę namieszać, możesz również wybrać jeansy z nadrukiem. Aby nadać dżinsowi autentyczny, paryski klimat, załóż mu mankiety. Dodaj do tego uroczy wełniany szalik pięknie owinięty wokół szyi.

#3 Kurtka w kratę

Tegoroczne trendy mody dla dzieci i dorosłych bardzo przypominają modę lat 80-tych, dlatego długie płaszcze w kratę z haftami są w modzie. Płaszcz w czarno-białą kratę będzie świetną inwestycją dla Twojej córki - jest ciepły i odpowiedni do pory roku, a także bardzo łatwo go nałożyć na prostą bluzkę i spodnie lub spódnicę i top.

Te trzy trendy w modzie na zimną pogodę są bardzo praktyczne i bezproblemowe. Tak więc, mamusie, możecie być wolne od stresu, podczas gdy wasza mała księżniczka będzie błyszczeć w swoich stylowych strojach.