single

Letni styl Crush Blue dla dziewczynek

Wiosna niedługo w pełni, ale to oznacza, że czas na letnie stylizacje! W Berri Kids Boutique, uwielbiamy monochromatyczne stylizacje na nadchodzące słoneczne dni. Czy jest lepszy kolor do noszenia latem niż chłodne odcienie niebieskiego? Zebraliśmy razem kilka niesamowitych kawałków, aby stworzyć dziewczynom niebieski crush letni styl, abyś mógł mieć to, co najlepsze w letnich ubraniach dla dziewczyn. Oto spojrzenie na letnie stroje dla dziewczyn, które są na niebieskim spektrum!

Dziewczyna Denim

Denim jest zawsze dany, jeśli chodzi o słodkie stroje dla dziewczyn. Nie jest on również zbyt ciężki na letnią pogodę, dzięki czemu można go nosić w chłodne poranki lub w nocy. Kurtka Old Navy Girls Dark-Wash Denim Jacket jest właśnie odpowiednią warstwą, którą można dodać do każdego stroju. Innym jeansowym stylem, który ma wygląd denimu, jest Chambray Flutter Tank Top od Gymboree. Sparuj te dwa letnie style z koronkowymi szortami Hartstrings Girl Paisley Chambray Lace Shorts, a będziesz jedną małą modnisią!

Styl żeglarski dla dziewczynki

Aby nawiązać do letniego tematu, spróbuj czegoś nieco żeglarskiego. Z Blue Polka Dots Capris od Joe's Jeans i Ralph Lauren Navy Ruffle Tee, urocze stroje dla dziewczynek właśnie wybrały się nad morze. W cieplejsze dni możesz nawet zamienić capris na Gymboree Chambray Skirt with Belt, dodaj tylko białe buty i biały kapelusz. Te stroje są świetne na dzień na łodzi!

Kwiatowy styl dla dziewczynki

Kwiaty w letnich strojach dla dziewczynek są zawsze na tak w naszej książce. Zakochaj się w Janie and Jack Floral Pleated Bow Top! Połącz ją z mini szortami Boden Purplish Blue Pleated Shorts i już jest gotowa na weekend. Buty z żelkami są idealne, aby zakończyć ten letni look!

Niech niebieski będzie kolorem niezbędnym w jej garderobie w nadchodzącym sezonie letnim. Z tych picków do wyboru, istnieje wiele dziewcząt stroje można tworzyć, aby osiągnąć modne monochromatyczne stroje. Tylko najlepsze w odzieży dziewcząt online, zapomnisz, że są one z drugiej ręki!