single

Odzież dla niemowląt i dzieci

Wszystkie dzieci mają zadziwiającą zdolność do przepuszczania ogromnej ilości ubrań; maluchy wydają się być stale pokryte błotem lub lodami (lub jednym i drugim), a noworodki mają szczególny talent do przynoszenia mleka lub wymagania poważnej zmiany pieluszki zaraz po tym, jak ubierzesz je w piękne, czyste ubranka (lub zaraz po przyjeździe teściów!). Dzieci muszą być również wygodne i ubrane odpowiednio przez cały czas, więc warstwy są często rozwiązaniem, ponieważ można je zdejmować lub dodawać w zależności od pogody. Ważne jest również, aby wybierać tkaniny, które są chłonne, naturalne, trwałe i łatwe w pielęgnacji. Uwierz nam, kiedy mówimy, że będziesz prać ubranka swojego dziecka lub malucha jeszcze nie raz i nie dwa?

Wiek

Ubranka dla noworodków dostępne są w różnych rozmiarach, od 0 do 18 miesięcy, ale dla tych z Was, których dzieci przyjdą wcześniej niż się spodziewamy, mamy również specjalną ofertę.

Nasza oferta ubranek dla wcześniaków, przeznaczona jest dla dzieci, które ważą 3lb i 4lb i zawiera zapięcia na rzepy, które umożliwiają dostęp do specjalnej opieki bez potrzeby ubierania lub rozbierania Twojego malucha. Nasze śpioszki dla wcześniaków zostały specjalnie zaprojektowane we współpracy z jednostkami opieki neonatologicznej.

Co najważniejsze, Twój noworodek powinien czuć się komfortowo i móc drzemać w ubrankach, które nosi w ciągu dnia; pamiętaj, że noworodki śpią przez większość czasu w pierwszych dniach życia, więc zapewnienie, że ubranka, które noszą, pozwalają im na to, jest bardzo ważne. Jeśli wybierzesz body lub śpioszki z czystych włókien bawełnianych, które mają naturalne właściwości termiczne, pomogą one Twojemu maleństwu ogrzać się, gdy jest zimno i ochłodzić, gdy jest ciepło.

 • Dzianina interlock gwarantuje, że Twoje ubranka dla niemowląt są bardzo elastyczne, a po praniu i suszeniu w suszarce bębnowej odzyskają swój kształt.
 • Otwory przy szyi i nogawkach zachowają swój kształt.
 • Zapinane na zatrzaski otwory pozwalają na szybką i łatwą zmianę pieluszki.
 • Wszystkie oczka, ćwieki, zatrzaski i nity pochodzą od zatwierdzonych dostawców, którzy pomagają producentom w ich prawidłowym i bezpiecznym stosowaniu.
 • Wszystkie zatrzaski nie zawierają niklu, aby zapobiec podrażnieniom.
 • Kopertowe dekolty ułatwiają zakładanie i zdejmowanie ubranek nad główką dziecka.
 • Do szóstego miesiąca życia nasze śpioszki mają zintegrowane troczki, które zapobiegają drapaniu delikatnej skóry przez Twojego maluszka.
 • Od 9 miesiąca nasze śpioszki mają antypoślizgowe podeszwy, które przydadzą się, gdy Twoje dziecko zacznie się podciągać i eksperymentować z chodzeniem i raczkowaniem.
 • Wszystkie stópki w naszych kombinezonach i body mają konstrukcję Toe Safe, która zapobiega owijaniu się luźnych nitek wokół małych paluszków.

Kamizelki dla niemowląt

Kamizelki są świetnym rozwiązaniem na lato, ponieważ można ich używać zamiast body i śpioszków, gdy jest gorąco. Ubieranie starszego niemowlęcia lub dziecka warstwowo, zaczynając od kamizelki, to świetny pomysł, ponieważ można dodawać lub odejmować warstwy w zależności od pogody.

Chusta dla niemowląt

Chusty lub kocyki dla niemowląt są świetnym rozwiązaniem w pierwszych dniach życia i służą do owijania dziecka, aby utrzymać je w cieple i przytulić w ciągu dnia, kiedy nie śpi. Nie jest wskazane, aby dzieci spały owinięte w kocyk lub chustę. Są one świetnym prezentem, ponieważ wielu rodziców wychodzi ze szpitala z dziećmi zawiniętymi w ciepłe i przytulne chusty. Mogą być również używane podczas karmienia piersią, aby delikatnie się nimi okryć i chronić swoją skromność.

Piżama dziecięca

Piżamy dla niemowląt pomagają Tobie i Twojemu starszemu dziecku odróżnić noc od dnia. Są dostępne w rozmiarach od 62 cm do 86 cm. Dzieci generalnie uwielbiają piżamy, a przy tak wielu zabawnych wzorach, możesz nawet pozwolić dziecku wybrać ulubioną parę podczas zakupów.

Kardigany dla niemowląt

Kardigany dla niemowląt przydają się jako dodatkowa warstwa i są wykonane w 100% z akrylu lub polaru. Świetnie sprawdzają się w zimie, zapewniając Twojemu maluchowi przytulność, ale są też dobre na chłodniejsze letnie wieczory i deszczowe dni!

Czapki dla dzieci

Niemowlęta tracą dużo ciepła przez głowę. Dlatego ważne jest, aby główka noworodka była zakryta podczas przebywania na zewnątrz czapeczką dla niemowląt. Podstawowe czapeczki z dzianiny są idealne dla noworodków. Czapki dla niemowląt są dostępne w pięciu rozmiarach: jeden rozmiar, 0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy i 12-24 miesiące. Zawsze należy zdejmować czapeczkę dziecku, gdy znajduje się ono w pomieszczeniu.

Mitenki i/lub rękawiczki do drapania

Rękawiczki dla niemowląt służą nie tyle do ochrony przed zimnem, co do zapobiegania drapaniu buzi i oczu przez małe paznokcie. Paznokcie u niemowląt rosną bardzo szybko i często potrzebują one ochrony przed dobrowolnymi i mimowolnymi ruchami własnych rączek.

Skarpetki dla niemowląt

Skarpetki dla niemowląt są przydatne przy każdej pogodzie, ponieważ stanowią dodatkową warstwę ochronną dla delikatnych stópek dziecka. Skarpetki dziecięce są starannie wykonane, aby zapobiec zaplątaniu się luźnych nitek wokół małych paluszków.

Wskazówki dotyczące bezpiecznej odzieży dla niemowląt

 • Przechowuj wszystkie ubrania z dala od ognia.
 • Wszystkie metalowe elementy nie zawierają niklu, aby zapobiec ewentualnym podrażnieniom skóry.
 • Wszystkie guziki są mocowane za pomocą stebnówki, która daje bardziej bezpieczny ścieg niż stebnówka.
 • Sprężynowe klamerki stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa i nie są stosowane w odzieży dziecięcej.