single

6 najmodniejszych ubrań dla dzieci na jesień i zimę

To naprawdę fajny sezon zakupowy dla mam! Urocze jesienne barwy, futra, nadruki i nieograniczone możliwości stylizacji. Jako mamy wciąż szukamy ubrań, które zapewnią ciepło i praktyczność podczas chłodniejszych miesięcy.  Oznacza to, że nadal zwracamy uwagę na jesienne i zimowe ubrania dla dzieci wykonane z wysokiej jakości materiałów i wygodnych tkanin. Jako butik, którego właścicielką jest mama, właśnie dlatego te cechy zajmują centralne miejsce w naszej jesienno-zimowej ofercie dla dzieci. Oto nasze 5 modnych jesienno-zimowych propozycji ubrań dla dzieci.

1. Dziecięce bluzy z kapturem i zestawy joggerów

Jak jesień urlop zacząć spadać, dni stają się krótsze, a noce są dłuższe i zimniejsze, nadszedł czas, aby rozpocząć przejście do tych grubszych kawałków jak nasze ulubione w dzieci bluzy z kapturem i zestawy jogger. Jako mamy szukamy rzeczy, które łatwo się uzupełniają i w zależności od osobowości naszego dziecka możemy wybrać bezpieczny casual, modny lub trochę z obu. Bluzy z kapturem i joggery pomogą Ci osiągnąć różnorodny wygląd, a Ty możesz je łączyć z innymi stylami w szafie swojego dziecka, aby często tworzyć nowe stylizacje.

2. Ponadczasowe dziecięce camo

Jeśli wiemy jedno na pewno - mamy kochają dziecięce ubrania w kamuflażu! Uwielbiamy go, ponieważ jest tak wszechstronny i ponadczasowy. Pozostaje w trendzie bez względu na pogodę, ale jest szczególnie uroczy jako jesienno-zimowa zszywka w szafie Twojego malucha; a w tym sezonie mamy kilka zabawnych, praktycznych i modnych kawałków nadchodzących w Twoją stronę. 

3. Neonowe stylizacje dziecięce

Neon stał się coraz bardziej popularny w ciągu ostatnich kilku lat i tej jesieni i zimy trend ten jest kontynuowany zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. My również dodajemy kilka neonowych elementów do naszej jesienno-zimowej kolekcji, ponieważ uwielbiamy wesołe kolory i zabawne opcje stylizacji, które oferuje. Neon sprawia, że wszystko nabiera wyrazu dzięki swoim zabawnym odcieniom. Neonowe zestawy, topy, spodnie i okrycia wierzchnie są świetną opcją stylizacyjną i obowiązkowym elementem tego sezonu. 

4. Bluzy dla dzieci

Od dziecięcych bluz z pulowerem do bluz z kapturem są one podstawą na jesień i zimę. Możesz je mieszać i dopasowywać z ulubionymi spodniami Twojego dziecka i ubierać je w górę lub w dół w zależności od stylu. Mamy nadzieję, że przyniesiemy Ci kilka super modnych bluz dziecięcych, które sprawią, że nigdy nie będą chciały zdjąć swoich strojów i sprawią, że będziesz chciała jedną w każdym rozmiarze, aby mogły ją nosić na zawsze. Od uroczych grafik po jesienne i zimowe kolory, bluzy są gwarantowanym hitem w szafie Twojego dziecka w tym sezonie.

5. Dobra para jeansów dla dzieci

Nie możemy mieć rozmowy o jesieni i zimowych ubraniach dla dzieci bez rozważenia dobrej pary jeansów dla dzieci! Chociaż nie zawsze łatwo je znaleźć, to kiedy znajdziesz dobrą parę, to jest to jak najlepsza rzecz od czasu chleba z kromkami. Wiemy, że dzieci są we wszystkich kształtach i rozmiarach, więc oferujemy szeroki zakres rozmiarów i tabelę rozmiarów, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze możliwe dopasowanie. Oczywiście, w razie wątpliwości - rozmiar w górę! Uwielbiamy jeansy, które są miękkie, wygodne i trwałe. Ważne jest, aby wytrzymały wszystko, od randek z dziećmi do tych specjalnych ruchów karate, którymi chcą się pochwalić. 

6.  Przytulne piżamki i skarpetki

Na szczycie naszej listy must have jest dobry wybór zabawnych i modnych skarpetek i piżam dla dzieci. Przy obecnym klimacie i coraz większej ilości osób pozostających w domu, ważne jest, aby dzieci czuły się jak najlepiej i miały dobry wybór przytulnej odzieży domowej, która pomoże im przetrwać.