single

5 korzyści z obcisłej piżamy dziecięcej

Jakie są główne powody, dla których warto kupić ciasną piżamę dla swojego malucha(ów)? Prawdopodobnie domyśliłeś się, do czego zmierzam z #1.

1. Nie są poddane obróbce środkami zmniejszającymi palność

Środki zmniejszające palność nie są dobre i zostały powiązane z poważnymi problemami zdrowotnymi dla dzieci. Ciasna piżama NIE musi być poddawana działaniu ognioodpornych chemikaliów. Możesz spać spokojnie wiedząc, że paskudne chemikalia zmniejszające palność nie są tu mile widziane.

2. Zmniejszają łatwopalność

Ponieważ ściśle przylegające piżamy są wykonane tak, aby ściśle przylegały do ciała, ten rodzaj bielizny nocnej nie zapali się łatwo, a nawet jeśli się zapali, nie będzie się łatwo palić, ponieważ pod ubraniem jest mało powietrza, które mogłoby podsycić ogień. Jeśli Twoje dziecko nosi piżamę, która jest zbyt duża lub zbyt luźna, zwiększa to ilość powietrza między ubraniem a skórą, ułatwiając zapalenie się.

3. Są wygodniejsze

Tradycyjne, luźne dopasowane piżamy dla maluchów są wykonane z niewygodnej swędzącej tkaniny, jak poliester lub inne włókno syntetyczne. Snug fit piżamy są zazwyczaj wykonane z bardziej miękkich, mniej drażniących materiałów, takich jak bambus, organiczna bawełna lub w naszym przypadku, modal i lycra. Tego typu materiały są znacznie lepsze dla delikatnej, wrażliwej skóry.

4. Są (zazwyczaj) wyższej jakości

To idzie w parze z komfortem. Dziecięce piżamy typu snug fit są często wykonane z wyższej jakości tkanin, które nadają się do prania po praniu. Kiedy rozpakujesz parę WB PJs, natychmiast poczujesz miękkość, ale zauważysz też jakość.

5. Rozciągają się

Chociaż mocno dopasowana bielizna nocna wygląda na małą, jest wykonana tak, aby się rozciągać dla wygody Twojego malucha. Nasza mieszanka modalu i lycry zapewnia niezrównaną miękkość i doskonałą równowagę rozciągliwości.

Podsumowanie

Podsumowując, piżama przeznaczona dla dzieci powyżej 9 miesiąca życia musi być albo ognioodporna, albo ściśle przylegająca. Obcisła piżama jest bezpieczniejsza niż luźna, trudnopalna, ponieważ nie jest poddawana działaniu środków zmniejszających palność. Poza tym zmniejszają one łatwopalność, są wygodniejsze, wyższej jakości i rozciągają się, zapewniając najwyższy komfort. Kupując piżamy dla dzieci, zawsze szukaj metek i napisów takich jak "wear snug fitting". Ciasno dopasowane piżamy będą przytulać małe dzieci dla bezpiecznego i przytulnego nocnego odpoczynku.