single

4 wskazówki, jak kupić wysokiej jakości piżamę dla dziecka

​Kiedy myślałem o znalezieniu dobrej jakości piżamy dla moich chłopców i ich kuzynów, było kilka czynników, które brałem pod uwagę, aby upewnić się, że piżama jest bezpieczna i nie rozbija banku. Oto pięć wskazówek, jak znaleźć wspaniałą piżamę dla dzieci, która przetrwa wiele sezonów.

Upewnij się, że tkanina jest dobrej jakości

Ręka" tkaniny to sposób, w jaki tkanina jest odczuwana w dłoni lub na skórze. Tkaniny wyższej jakości są często lepiej wyczuwalne na skórze. Kupując piżamę dla dzieci, zwróć uwagę na to, jak wygląda w dotyku i kieruj się swoim przeczuciem. 

Jeśli materiał jest drapiący lub szorstki, dziecko prawdopodobnie i tak nie będzie chciało często nosić tej piżamy. Skończy się na tym, że będzie to zmarnowany zakup. Dobra ręka z tkaniny jest bardziej prawdopodobne, aby zadowolić dziecko i wytrzymać wiele zużycia i rozdarcia od regularnego użytkowania. 

Kup piżamę dziecięcą o rozmiar wyższą od aktualnego rozmiaru

Szczególnie w przypadku piżam dziecięcych, mają one znaczenie przez krótki okres czasu. Chociaż miło jest pozwolić dzieciom nosić ubrania przez cały rok.

Jeśli wolisz, aby świąteczna piżama dziecięca była specjalną gratką na czas wakacji, kup piżamę w rozmiarze o rozmiar wyższym od ich normalnego rozmiaru. W pierwszym roku piżama będzie trochę za duża, ale miejmy nadzieję, że będzie na nią pasować rok później, dzięki czemu zyskamy więcej pożytku z zakupu i zmniejszymy zużycie zasobów naturalnych do produkcji nowych piżam każdego roku.

Wybieraj piżamy dziecięce o dobrej wartości odsprzedaży

Wysokiej jakości piżamy dziecięce są często droższe niż alternatywne produkty fast fashion. Chociaż koszt początkowy może wydawać się poza zasięgiem, warto rozważyć pełny koszt danej rzeczy, jeśli możemy odsprzedać ją, gdy nasze dzieci wyrosną z ubrań. Wysokiej jakości ubrania mogą nie być tak drogie, jak się wydaje, jeśli weźmiemy pod uwagę cały cykl życia odzieży. 

Marki takie jak Hanna Andersson dobrze trzymają swoją wartość, ponieważ są tak wysokiej jakości. Jeśli możesz odsprzedać ubrania swoich dzieci po dobrej cenie, to znacząco pomaga to obniżyć efektywną cenę zrównoważonej garderoby dla naszych dzieci. Podczas zakupów wspaniałych piżam dla dzieci wybierajcie przede wszystkim marki, które mają dobrą wartość odsprzedaży na rynku wtórnym, abyście mogli zarobić trochę pieniędzy, kiedy wasze dzieci z nich wyrosną.

Piżamy dla dzieci z secondhandu

Mówiąc o odsprzedaży, świetnie jest być po obu stronach rynku secondhand. Zaoszczędź pieniądze, sprzedając swoje wysokiej jakości marki, a jednocześnie kupując używane dla swoich dzieci. Na rynku wtórnym dostępnych jest tak wiele zestawów piżam.

W rzeczywistości pierwszą używaną piżamą, jaką kupiłam dla mojego starszego syna, był komplet Hanna Andersson. Był on w świetnym stanie, tak jak się spodziewałam.

Jeśli chodzi o piżamy, to może się okazać, że najlepiej szukać piżam poza sezonem. Ale z pewnością używane piżamy obfitują, szczególnie dlatego, że rodziny często kupują je jako prezenty lub jako specjalny strój na Boże Narodzenie, a następnie nie noszą ich zbyt często po świętach. Być może uda Ci się je nawet znaleźć tuż po sezonie wakacyjnym w lokalnej grupie wymiany!