single

Jak nosić perły władzy jak Kamala Harris

Ludzie na całym świecie zazwyczaj znajdują inspirację w swoich wzorach do naśladowania. Tymi wzorami mogą być politycy, influencerzy, sportowcy, a nawet ikony mody. Dla kogoś takiego jak Kamala Harris, jest ona politykiem i ikoną mody, co jest rzadkim i oszałamiającym połączeniem.

W garderobie Kamali od ponad 35 lat pojawiają się perły. Przez kilka lat, niektórzy uważali perły za nienowoczesne. Jednak Kamala odświeżyła ten klasyczny, przyjazny środowisku klejnot i teraz znajduje on drogę powrotną do przemysłu modowego.

Jak być jak Kamala

Kamala Harris - oficjalny portret, 2021 - wiki

@ kamalaharris

@ kamalaharris

@ kamalaharris

Jeśli masz obsesję na punkcie mody i biżuterii lub chcesz mieć niepowtarzalny wygląd okazji, możesz zainspirować się Kamalą Harris. Prawdopodobnie najbardziej wpływowa kobieta w światowej polityce, Kamala zainspirowała wiele kobiet i grup wsparcia na świecie do noszenia pereł podczas inauguracji.

Oto niektóre z najlepszych sposobów, w jakie możesz ją naśladować:

  1. Wear A Pearl Necklace (Noś perłowy naszyjnik)

Naszyjniki są istotną częścią garderoby każdej kobiety. Jednak naszyjnik wykonany z materiału, który symbolizuje kobiecą siłę, wpływ i piękno, podnosi poprzeczkę o oczko wyżej. To dlatego naszyjniki z pereł są must-get dla każdej pani, która chce wyglądać pięknie i zrobić oświadczenie mody.

Niektóre z najlepszych naszyjników z pereł w kolekcji Power Pearls zainspirowanej przez Kamalę Harris to naszyjnik Tahitian, japońska Akoya, South Sea i złota perła. Perły te zostały wykonane z wysokiej jakości i są w wysokich połysku. Można również wybrać różne perły overtones możliwe dzięki zastosowaniu technologii. Najczęstsze overtones są kość słoniowa, czarny, i róża.

Chociaż istnieją różne długości naszyjników, najbardziej popularne są chockers i księżniczka. Krótka długość pozwala im siedzieć wysoko na szyi, odsłaniając każdą z pięknych pereł.

  1. Bransoletki z pereł

Noszenie bransoletek jest doskonałym sposobem na zwrócenie uwagi na swoją rękę i inne jej cechy. Podobnie jak naszyjniki z pereł, bransoletki również znajdują swoją drogę powrotną do przemysłu modowego. Najbardziej popularne perły używane na bransoletkach to słodkowodne, tahitańskie, Akoya i South Sea. Te hodowlane naszyjniki są zazwyczaj pomiędzy 8-10 mm w rozmiarze.

Bransoletki mogą być wykonane na zamówienie, kupione od renomowanych sprzedawców, lub DIY. Możesz również dodać zapięcie do swojej bransoletki, aby uczynić ją jeszcze piękniejszą. Jedną z zalet bransoletek z pereł jest to, że są one tańsze w porównaniu do innych kamieni szlachetnych, takich jak diamenty. Oznacza to, że możesz wyglądać fantastycznie za przystępną cenę.

  1. Dopasuj swój strój do kolczyków z perłami

Kolczyki były używane jako identyfikator kobiecego piękna. Dobry kolczyk zawsze będzie przyciągał uwagę do osoby go noszącej. Perłowe ćwieki na Twoich kolczykach są ponadczasową klasyką, która nigdy nie może się nie udać. Typowe rodzaje sztyftów używanych na kolczykach to klasyczne, z diamentową obwódką lub barokowe.

Klasyczne sztyfty nie mają nic dodanego i zachowują naturalny stan pereł. Diamentowa obręcz ma klaster ziaren diamentu na krawędziach perły, dając jej oszałamiający wygląd, podczas gdy barokowy jest po prostu piękno w niedoskonałości.

Możesz uzyskać różne długości kolczyków poprzez użycie wielu sztyftów nawleczonych na biały lub żółty złoty łańcuszek lub jakikolwiek inny. Złoty łańcuszek jest zazwyczaj idealnym połączeniem dla pereł.

Podsumowanie

Jeśli kiedykolwiek myślałeś, że perły są przeszłości ich dni chwały, przemyśl to ponownie, ponieważ perły są nowoczesne. Pobierz sobie biżuterię perłową i ogłuszyć świat z dobrego wyglądu. Jeśli świat zauważył perły w najpotężniejszej kobiety w historii USA, a następnie będą one zauważyć piękno w tobie. Będziesz także wyglądać wzmocnione i wpływowe, ponieważ to, co perły są o.