single

Usuwanie plam z dziecięcych ubrań

Teraz gdy dni są coraz dłuższe i cieplejsze, nasze dzieciaki chcą wychodzić na zewnątrz więcej. Piękna pogoda sprzyja wędrówkom, rowerom i graniu w piłkę w parku. To wspaniała rzecz mieć nasze dzieci chcą grać na zewnątrz w tej pięknej pogody, ponieważ może to być wyzwanie, aby uzyskać je z urządzeń elektronicznych! Jednak doprowadzenie do porządku poplamionych dziecięcych ubrań po tym, jak dzieci wejdą do domu na cały dzień, może być prawdziwym utrapieniem!

Z ten pomocnymi poradami na dlaczego usuwać plamy, ty będziesz dostawać tamte wiosny i lato odziewa czystego znowu i patrzejący wielki w no czasie!

Plamy z błota - Jedną z najczęstszych plam na ubraniach dzieci jest błoto. Moje dzieci poszły do odkrytego obozu letniego w zeszłym roku, gdzie grali w potokach przez cały dzień! Świetna zabawa dla dzieci! Ciężko wyczyścić ich ubrania! Aby łatwo usunąć plamy z błota, pozwól im najpierw wyschnąć! To wydaje się sprzeczne z intuicją, ale gdy błoto wyschnie, może być wyszczotkowane, zeskrobane plastikowym nożem lub nawet odkurzone! Pociera ciekły detergent na plamę i pozwala jej moczyć się przez 15 minut. Pociera plamę z twój palcami każdy 5 minut lub w ten sposób. Wtedy, myje.

Plamy od trawy - Z baseball i softball sezon, przychodzą wiele plam trawy! Potrzebujemy sztuczki usuwania plam, aby pomóc nam usunąć te rodzaje plam! Zwilż plamę, a następnie posypać z delikatnością mięsa! Niech siedzieć przez godzinę. Wtedy, myje w gorącej wodzie i pozwolić powietrze suche. Inna sztuczka czyszczenia dla plam z trawy to użycie alkoholu. Umieść poplamiony obszar na ręczniku, plamę stroną w dół. Dab alkohol trzeć na tylnej części trawy poplamionej tkaniny z szmatą. Wtedy, naciera trochę prosty pralniany detergent na plamie. Niech siedzi dla 30-60 minut. Następnie, umyć jak zwykle.

Lody - Wiosna i lato dzwonią dla dużo lodów dla dzieci! Dla plam po lodach na dziecięcych ubraniach, wypłucz, zastosuj odplamiacz taki jak Shout, a następnie namocz w chłodnej wodzie z kilkoma kroplami płynnego detergentu przed praniem jak zwykle.

Czyszczenie i dezodoryzacja butów - spocone stopy w gorące dni mogą sprawić, że buty będą śmierdzieć! Aby nadać butom dziecięcym świeższy zapach, posyp je sodą oczyszczoną. Umieść je w plastikowej torbie i zamroź na jedną lub dwie noce! Rozmroź buty i wytrząśnij z nich sodę oczyszczoną przed ponownym założeniem.

Czyszczenie Białych Płóciennych Butów - Aby utrzymać białe tenisówki w bieli, nałóż na buty pastę z płynu do mycia naczyń zmieszanego z gorącą wodą. Moczyć przez 30 minut. Szoruj szczoteczką do zębów i dobrze spłucz. Pozostaw buty do wyschnięcia na słońcu. Możesz również nałożyć kilka warstw krochmalu w sprayu na buty przed ponownym założeniem, aby zabezpieczyć je przed przyszłymi plamami.

Ślady otarć na winylowych lub plastikowych butach i sandałach - Aby wyczyścić winylowe lub plastikowe buty i sandały, nałóż płyn do zapalniczek na plamy na zewnątrz. Uważaj, aby pozbyć się szmaty lub papierowego ręcznika, który użyłeś do zastosowania płynu do zapalniczek!

Plamy na bazie owoców - Sok z cytryny jest dobry do usuwania pysznych owoców wiosny i lata z ubrań. Nałóż sok z cytryny bezpośrednio na plamę z owoców. Moczyć przez 30 minut, a następnie umyć.

Plamy z herbaty - Club Soda jest Twoim przyjacielem! Może pomóc w usuwaniu plam z herbaty, popu i Kool-Aid na ubraniach. Jest to pomocne, aby dostać się do plam tak szybko, jak to możliwe. Nalej sody klubowej i wytrzyj serwetką. Soda klubowa może nawet pomóc usunąć stare plamy.

Utrzymanie bieli - Możesz zrobić własną alternatywę dla wybielacza! Wymieszać 1/4 filiżanki soku z cytryny i 1/4 filiżanki białego octu w galonie wody z ostrzeżeniem. Namocz ubrania w tej mieszance przez 15 minut przed praniem jak zwykle.

Mam nadzieję, te porady pomogą tobie utrzymywać ubrania dzieciaków czyste! Czasem, po dniu w błocie, ubrania nigdy nie są całkiem takie same.

Jeżeli nie wydaliście fortuny na odzież w pierwszej kolejności, to nie będzie to bolesne jeżeli ubrania faktycznie zostają uszkodzone w efekcie wszystkich dziecięcych zabaw wiosną i latem.

Szczęśliwej wiosny i lata! Cieszy się pięknymi długimi dniami i całą zabawą z posiadania dzieci!