single

Wskazówki, jak ubrać dzieci na specjalne okazje

Więc nadszedł czas, aby ubrać swoje dziecko na specjalną okazję, ale nie masz pojęcia, od czego zacząć. Tutaj podzielimy się z Tobą kilkoma wskazówkami, jak sprawić, aby Twój maluch był pięknie ubrany i był gwiazdą balu.

Weź pod uwagę wiek swojego dziecka

Jest to niezwykle ważne przy ubieraniu maluchów na specjalne okazje. Jeśli masz malucha, który jest związany z energią, musisz upewnić się, że nie będą one potykać się na ich ubrania, więc krótsza sukienka będzie bardziej odpowiednie jak Nelly Stella Light Pink jedwab sukienka. Jeśli masz małe dziecko, możesz wybrać dłuższą sukienkę, na przykład warstwową sukienkę bez rękawów w kropki. Jeśli Twoje dziecko jest starsze, to możesz wybrać dowolny rodzaj sukienki, który pasuje do okazji. W przypadku chłopców jest to o wiele łatwiejsze, ponieważ można im kupić elegancką koszulę, taką jak koszula w paski Nanos i kilka formalnych spodni.

Rozważ jakość

Niezależnie od stroju zdecydujesz się kupić, upewnij się, że jest to świetna jakość, która będzie trwać i że można nawet przekazać innym dzieciom. Rozważ również zakup nieco większego rozmiaru, aby uzyskać jak największe zużycie stroju.

Weź pod uwagę wygodę i praktyczność

Strój, który wybierzesz, powinien być wygodny do noszenia przez Twoje dziecko, wykonany z miękkich materiałów, które nie będą drapać skóry. Jeśli masz dziecko, upewnij się również, że łatwo będzie je włożyć i wyjąć ze stroju na czas zmiany pieluchy lub innych wypadków, które mogą się zdarzyć.

Szukaj klasycznych strojów

Zamiast podążać za najnowszymi trendami w modzie, szukaj klasycznych stylów i kolorów, które przetrwają dłużej niż jeden sezon.  Możesz chcieć kupić żółtą sukienkę lub strój, ponieważ jest to modne w tym sezonie, ale może się okazać, że później będziesz z niego niezadowolona. Rozważ strój poza tylko jeden dzień i jak można upewnić się, że trwa przez jakiś czas. Jaśniejsze kolory są zawsze dobrym rozwiązaniem, ponieważ dobrze się fotografują i nie dominują na zdjęciach i nie odciągają uwagi od młodej, małej gwiazdy programu.

Zastanów się nad scenerią

Weź pod uwagę, czy jest to impreza na świeżym powietrzu czy w pomieszczeniu i bądź przygotowany na pogodę. Jeśli jest to impreza na świeżym powietrzu, być może trzeba będzie kupić kardigan, kurtkę lub płaszcz. Ponownie, poszukaj klasycznego stylu, który można nosić również z innymi strojami, ale który zapewni Twojemu maluchowi ciepło i przytulność.

Rozważ akcesoria

Dodatki nie są tylko dla dorosłych. Wspaniała kokarda lub elegancki krawat mogą podnieść każdy strój na wyższy poziom.

Kupuj w odpowiednim czasie

Dzieci regularnie przechodzą okresy wzrostu, więc staraj się kupować jak najbliżej okazji, aby nie wylądować z czymś, co nie pasuje, i jak powiedzieliśmy wcześniej, wybierz nieco większy rozmiar, aby był trwały.