single

Najlepsze opcje zakupu tanich markowych ubrań dla dzieci

Kupowanie ubrań dla moich dzieci jest łatwo jedną z najtrudniejszych części bycia mamą. Z jak szybko rosną i jak szczep i rip-prone ich styl życia jest, płacąc pełną cenę za wysokiej jakości marki wydaje się jak duża strata pieniędzy. Większość mam, które znam, poluje na wyprzedaże, kupony lub oferty z drugiej ręki, aby znaleźć tanie, markowe ubrania dla dzieci. Bądź ostrzeżona, nie wszystkie zniżkowe opcje odzieżowe są równe. Oto przegląd sprytnych sztuczek zakupowych, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas, wysiłek i pieniądze, jeśli chodzi o zakupy ubrań dla dzieci.

Sklepy outletowe z nazwami marek

Wiele mam myśli, że markowe sklepy outletowe to najlepszy sposób na zakup wysokiej jakości odzieży dziecięcej po obniżonej cenie. Jednak prawie wszystkie z tych popularnych marek produkują inną linię odzieży, czyli "towary fabryczne", dla swoich sklepów outletowych. Towary fabryczne nie spełniają tych samych standardów jakości, z których znana jest regularna marka. Od gorszych tkanin, przez niskiej jakości szwy, po niefunkcjonalne kieszenie lub sznurki ściągające - w rzeczywistości w outletach tych markowych sklepów płaci się zbyt dużo za produkty niskiej jakości. Skórzane towary fabryczne, takie jak buty, są często produkowane z niskiej jakości skóry. Istnieje wiele wskazówek, jak odróżnić prawdziwe markowe ubrania od tych z outletów - nie daj się oszukać!

Sklepy z używaną odzieżą

Podczas gdy istnieje wiele wspaniałych "znalezisk" do rozdania, ostatecznie jesteś na łasce właściciela sklepu, aby pozyskać (lub przyznać) wysokiej jakości przedmioty. W zależności od obszaru, zasoby mogą być bardzo zróżnicowane z miesiąca na miesiąc, i niespójne w jakości. O ile nie masz już sklepu z używaną odzieżą dziecięcą, który znasz i któremu ufasz, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrobisz wycieczkę do sklepu, a tam nie będzie niczego odpowiedniego w magazynie. Pro z zakupów dla taniego nazwa marki ubrania dla dzieci w sklepach konsygnacyjnych jest to, że można sprawdzić jakość z pierwszej ręki, i tylko zakup co przeszedł swoją ocenę. Główną wadą lokalnych cegła-i-mortar konsygnacji lub sklepów oszczędnościowych jest to, że nie ma gwarancji wysokiej jakości marki lub projektant odzieży dla dzieci są zawarte w ich inwentarzu.

Jeśli chcesz iść tą drogą, najbardziej efektywne wykorzystanie swojego czasu i wysiłku jest zdecydować się na popularny, ogólnokrajowy łańcuch. Można również szukać łańcuchów, które specjalizują się w używane ubrania dla dzieci na sprzedaż. Ogólnopolskie sieci są bardziej prawdopodobne, aby miały większe zapasy i ubrania o bardziej spójnej wartości, ponieważ ich polityki akceptacji odzieży są bardziej zdefiniowane. Najlepszym momentem na zakupy jest okres wyprzedaży. Zapisz się do newslettera sieci i polub sklep na Facebooku, aby być na bieżąco z ich wyprzedażami.